Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingschema

Trainingschema

Selecteer uw team:

 

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SV GROENENDAAL U6 17.30 - 19.00 André VANHOOF
  • -
SV GROENENDAAL U7 17.30 - 19.00 André VANHOOF
  • 1 A
  • 1
  • -
SV GROENENDAAL U8 17.30 - 19.00 André VANHOOF
  • -
SV GROENENDAAL U10 A 17.30 - 19.00 Aziz ADDOU, Nassim ADDOU
  • -
SV GROENENDAAL U10 B 17.30 - 19.00 Aziz ADDOU, Nassim ADDOU
  • -
SV GROENENDAAL U11 17.30 - 19.00 Karin VAN HOOF
  • -
SV GROENENDAAL U12 17.30 - 19.00 Jens VAN HERCK, Chayenne MALINOWSKI
  • -
SV GROENENDAAL U9 A 17.30 - 19.30 Tommy Bilic
  • Pupillenveld
  • 1
  • -
SV GROENENDAAL U13 17.45 - 19.15 Iliass MADAH, Kadir POLAT
  • 2 B
  • 1
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SV GROENENDAAL U15 18.15 - 19.45 Eric Gustaaf VAN LIEFFERINGE
  • Terrein 2 B
  • -
SV GROENENDAAL RVRW 19.00 - 20.30 Roel GEUDENS, Gerd DE BLIECK
  • Terrein 2 A
  • 6
  • -
SV GROENENDAAL SV Groenendaal Aspiranten bovenbouw 19.30 - 21.00 Brian KEIZER
  • Pupillenveld
  • -
SV GROENENDAAL U17 19.30 - 21.00 Kevin QUALM
  • Terrein 2 B
  • 4
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SV GROENENDAAL U6 17.30 - 19.00 André VANHOOF
  • Den Tip 1
  • 2
  • -
SV GROENENDAAL U7 17.30 - 19.00 André VANHOOF
  • Den Tip 2
  • 3
  • -
SV GROENENDAAL U8 17.30 - 19.00 André VANHOOF
  • Den Tip 1
  • 1
  • -
SV GROENENDAAL U9 A 17.30 - 19.00 Tommy Bilic
  • Pupillenveld
  • 1
  • -
SV GROENENDAAL U10 A 17.30 - 19.00 Aziz ADDOU, Nassim ADDOU
  • Terrein 1 B
  • 1
  • -
SV GROENENDAAL U10 B 17.30 - 19.00 Aziz ADDOU, Nassim ADDOU
  • Terrein 2 B
  • 2
  • -
SV GROENENDAAL U11 17.30 - 19.00 Karin VAN HOOF
  • Terrein 2 A
  • 1
  • -
SV GROENENDAAL U12 17.30 - 19.00 Jens VAN HERCK, Chayenne MALINOWSKI
  • Terrein 2 B
  • 1
  • -
SV GROENENDAAL U13 17.45 - 19.15 Iliass MADAH, Kadir POLAT
  • Terrein 2 B
  • 1
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
SV GROENENDAAL SV Groenendaal Aspiranten bovenbouw 18.00 - 19.30 Bart PULMANS
  • Pupillenveld
  • -
SV GROENENDAAL U15 18.15 - 19.45 Eric Gustaaf VAN LIEFFERINGE
  • Terrein 2 B
  • -
SV GROENENDAAL RVRW 19.00 - 20.30 Roel GEUDENS, Gerd DE BLIECK
  • Terrein 2 A
  • 6
  • -
SV GROENENDAAL RM 19.30 - 21.00 Jimmy FOETS, Lou VAN NEDERKASSEL
  • 5
  • -
SV GROENENDAAL RSDM 19.30 - 21.00 Lou VAN NEDERKASSEL, Jimmy FOETS
  • Terrein 2
  • 5
  • -
SV GROENENDAAL U17 19.30 - 21.00 Kevin QUALM
  • Terrein 2 B
  • 4
  • -
SV GROENENDAAL WVC EVERGREENS Merksem 20.00 - 21.15
  • Pupillenveld
  • 4
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!